"smysl života je život sám..."


Profil

 

… vítám Vás ve světě masáží, terapií a zdravého životního stylu.
 
Na mých stránkách a v alternativním centru Cestou životem naleznete kromě akcí jako jsou kurzy, semináře, přednášky,meditace, cvičení i několik druhů masáží a masážních technik, regresní terapie a terapie odstraňující psychosomatické blokády, léčení.
 
Součástí mé práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a zbloudilých duší.
 
Mám dva okouzlující, dospělé a samostatné syny Tomáše a Filipa, kteří jsou mou součástí a mám je nesmírně ráda a v začátcích byli mými pokusnými modely, za což je obdivuji.
 
Vystudovala jsem ekonomickou školu a po 11-leté praxi jsem pocítila, že mě tato práce nenaplňuje a začala se zabývat lidským tělem, začala objevovat tajemství jeho fungování a nacházela jsem nové a nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a hlavně v bezpodmínečné lásce a bytí.
 
Profesionálně se masážemi zabývám od roku 2004, kdy jsem absolvovala intenzivní masérský kurz v Rožnově pod Radhoštěm a dále se profesně rozvíjela u předních českých i zahraničních lektorů, což dělám i nadále.
 
Absolvovala jsem cesty do Brazílie, Thajska, kde jsem se při šamanských rituálech, spojených s popíjením posvátného nápoje Ayahuasca, dostávala do vysokých stavů rozšířeného vědomí a léčila se. Těchto, před několika lety nabytých zkušeností, využívám individuálně při své práci.
 
Alternativní centrum Cestou životem v Uherském Hradišti vzniklo jako přirozené pokračování mého tříletého působení v centru Harmonie v Ostravě, kde jsem poznala spoustu krásných lidí. Při této práci jsem zjistila, že právě toto je moje poslání a naplnění a že chci sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se mi moc hezky daří při kurzech, seminářích, meditacích, cvičení, masážích i při  individuální práci v terapiích.
 
Jsem vegetariánka a ke své práci používám pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury.Z mé práce přirozeně vyplynulo, že tělo vnímám celistvě a pokud dlouho stoná, je potřeba ho podpořit a vyzdravět nejen na úrovni psychiky a jemněhmotného těla, ale i na úrovni fyzického těla a proto ve své praxi nabízím zdarma poradenství v oblasti bylinek a sestavuji bylinné kůry.
 
V obchůdku, který je součástí  krásného místa "Na pavlači" v 1. patře si můžete zakoupit výrobky mých přátel i výrobky mnou ručně vyrobené. V nabídce jsou svíčky z palmového vosku, přívěsky andílků, energetické a léčivé obrazy, andělské, vílí, esejské a elfí oleje a spoustu jiných zajímavých věcí.
 
Pokud Vás cokoliv zaujalo, kontaktujte mě, ráda vás uvidím a pomůžu vyřešit skrze mě Váš problém nebo se s vámi ráda setkám na některé z mých akcí nebo na akcích mých přátel. Prostory centra si taky můžete v případě zájmu pronajmout.
 
Jestliže se stane, že hovor nepřijímám, je možné, že zrovna pracuji. Zavolejte mi tedy znovu, o něco později  nebo napište sms, mail. .
 
S láskou
 
Mirka
 
 
tel.: +420 777 557 823
 
email: mipres@seznam.cz

Aktualizováno: 03.01.2013

Lenuška.cz, sukně šité s láskou, sukně s energií ženy